آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

غروب مادری مهربان

ریزه نیوز : با تمام سختی ها ، با رنج ها ، شب ها بیدار کنار گهواره می مانی و خون دل می خوری تا حتی لحظه ای آب توی دل کودکت تکان نخورد !

 حتی اگر هزار سال هم بگذرد هیچ وقت معنایت رنگ نمی بازد  مادر ...

هر چه بیشتر کودکت قد می کشد تو خمیده تر می شوی !

خم می شوی ، می شکنی تا کودک مغرور تو شاخ وبرگ بگیرد مادر ...

متاسفانه با خبر شدیم مادر معلم عزیزمان ، از میان ما رفت !

هیچ زبانی نمی تواند تسلیت گو به معلمی باشد که سالهای سال برای روستای محروممان زحمت کشید و با تمام مشقت ها و سختی ها به ما انسان بودن اموخت .

کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام

مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتمزده بـه انتظار بنشیند و این ، بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش درفـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه را از  جـاودانگی اوسـت درگذشت مادر گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده برای ایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت ، برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم .

جناب آقای پاکدل درگذشت مادر  گرامیتان را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض میکنیم !

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .