آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

سرگرمی روستایی

وقتی امکانات نباشد ، تماشای یک مسابقه ی سنتی هم می تواند ، خیلی لذت بخش باشد .

ریزه نیوز : سالهاست که هیچ توجهی به مردم دور افتاده ی روستای ریزه نمی شود و هیچ گونه امکانات ورزشی برای اهالی این روستا فراهم نمی شود و جوانان این روستا به خاطر نبود امکانات ورزشی قید تفریح های سالم را زده اند .

به دلیل نبود امکانات ورزشی در روستا عده ای به بازی های کامپیوتری روی اورده اند و عده ای هم قید ورزش را زده اند و سراغ غلیان و هم نشینی هایی می روند که بعضا دچار مشکلات عدیده ای هم می شوند و به همین راحتی  نوجوانان و جوانان روستا در دام اعتیاد اسیر می شوند .

اما هنوز هم در روستای ریزه پیرمردانی هستند که سنت های قبلی را از یاد نبرده اند و دل به بازی های رایانه ای نداده اند و همچنان چون گذشته ها به یک بازی سالم فکری دل بسته اند .

دوز ، بازی که برای اجرای این بازی نیازی به هیچ گونه امکاناتی نیست و همچنان با گرمی خاصی بین پیرمردان روستای ریزه برگزار می شود و گویا مقابل چشم هزاران هوادار و دوربین ها پخش مستقیم می شود .

کاش به جای تبلیغات ؛ آقایان در فکر راه حل این مشکلات بودند .

دوز بازی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .