آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

لعنت بر بخاری نفتی

بازهم حادثه ، باز هم بخاری نفتی ، باز هم یک روستایی در آتش سوخت !

ریزه نیوز : متاسفانه بخاری دوباره حادثه آفرید و پیرمرد روستایی به شدت دچار سوختگی شد . در حالی که سال گذشته هم شاهد اتش سوزی در روستا بودیم ، این بار فاجعه وحشتناک تری  رخ داد و نیمه های شب پیرمردی بیچاره طعمه ی شعله های آتش شد .

یکی از همسایگان می گوید :

صبح زود بود که متوجه شدم ، از منزل ایشان دود و آتش بلند شده است که فورا همسرم را بیدار کردم تا به داد اعضای این خانواده برسد که وقتی به درب خانه رسیدیم ، متوجه شدیم در از بیرون قفل است و صدای آه و ناله ی پیرمرد بیچاره که میان شعله های  آتش در حال سوختن بود ، شنیده شد که ناچار شدیم در را بشکنیم و ایشان را نجات دهیم .

همچنین یکی دیگر از همسایه ها می گوید :

به دلیل اینکه کسی به این پیرمرد سر نمی زند ، بعد از اینکه همسایه ها شب ها به او کمک می کنند و شام و غذای او را می دهند ، برای جلو گیری از اینکه او در نیمه های شب از منزل خارج نشود ، از  بیرون درب را قفل می کنند .

هر چند خوشبختانه با کمک اهالی این پیرمرد سالم مانده است اما به دلیل شدت سوختگی به بیمارستان سوختگی و سوانح  مشهد اعزام شد .

همراهان محترم قابل ذکر است که ریزه نیوز در چندین پست ، برای این خانواده و این پیرمرد درخواست کمک کرده بود که متاسفانه هیچ کس ، حتی فرزندان ایشان توجهی به این امر نداشتند .

کافی است یک بار دیگر پست های زیر را مرور کنید  :

خداحافظ مادر                                                                           خبری از پیرزن روستایی نیست              

درخواست کمک فوری

همراهان عزیزی که تمایل به کمک به ایشان دارند می توانند با مدیریت سایت در ارتباط باشند .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .