آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

قاتلی به نام جاده

  • چهارشنبه, 20 اسفند 1393 ساعت 14:10

لازم نیست اینجا به دنبال مقصر باشید ، کافی است نگاهی به وضعیت جاده ی روستا داشته باشی تا به عمق فاجعه ای که در کمین است پی ببری و حس کنی چقدر خطر نزدیک است .

ریزه نیوز : هر ساله شاهد سوانح رانندگی در این جاده ی کم عرض روستایی هستیم و بارها این جاده آبستن حوادث و خسارات جبران ناپذیری بوده است . از تصادفات منجر به فوت تا واژگونی خودروها به اطراف جاده ی مرگ روستایی کم ندیده ایم . اما متاسفانه همچنان کسی پیگر حل این مشکلات نیست .

درصد ایمنی این جاده بسیار پایین است و بعضا زیر صفر ، چون متاسفانه هیچ گونه علایم راهنمایی و رانندگی در این جاده وجود ندارد و در بخش های حادثه خیز و پرتگاه ها نیز گارد ریل و تابلو های هشدار دهنده وجود ندارند  و یا اصلا هنوز نصب نشده اند .

لازم به ذکر است با شروع تعطیلات نوروزی و زیاد شدن تردد در این جاده ، خواهشندیم مسئولین قبل از اینکه خیلی دیر شود در اندیشه ی حل کمبودها و مشکلات  جاده ی روستاهای ریزه – رشوانلو – کواکی و کلاته شامیر باشند .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .