آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

هفته ای پر از درد برای روستا

  • چهارشنبه, 20 اسفند 1393 ساعت 14:15

 

 

زمستانی که جزء درد و ناراحتی برای اهالی روستای ریزه چیزی در بر نداشته است .

 

ریزه نیوز : بعد از اینکه متاسفانه جوان عزیز روستایی را بر اثر تصادف از دست دادیم و تمام روستا غرق در حزن و اندوه شد ، شاهد بودیم مادر مهربان دهیار و معلم روستا نیز از بین ما رفت .

 

اما این تمام ماجرا نبود و بعد از اینکه روستا غرق به معناب واقعی انتدوهناک شد  ، متاسفانه مادری زحمت کش نیز به آن دینا بال گشود تا درد و ناراحتی به اوج خود برسد .

 

مادری که تمام زندگی اش را با کار و تلاش و کشاورزی سپری کرده بود و یک عمر برای به دوش کشیدن مشکلات اقتصادی خانواده در کنار همسرش در مزارع مشغول کار بود ، بر اثر سرطان کبد ؛ از دنیا رفت .

 

ناراحاتی اهالی روستا با آتش سوزی منزل رضا خان ، و سوختگی شدید وی  کامل شد !

 

همچنان سایه ی سنگین غم و درد بر روستا گسترده شده است . امیدواریم این پایان مشکلات و بدبختی های اهالی این روستای محروم باشد .

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .