آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

رضا خان در گذشت

  • چهارشنبه, 27 اسفند 1393 ساعت 11:01

کاش قبل از آنکه ما نیز سبب عبرت دیگران شویم ، به خود برگردیم و کمی آدم شویم ، قبل از آنکه  ملک الموت سراغ ما بیاید .

ریزه نیوز :  زمستان پر از درد روستای ریزه با در گذشت پیرمرد این روستا تکمیل شد ، متاسفانه بعد از اینکه بارها و بارها در این ماه خبر  فوتی های روستای ریزه را منتشر کردیم ، رضا خان نیز که در اتش سوزی هفته ی گذشته به شدت دچار سوختگی شده بود  ، برای همیشه قید دنیا را زد و از میان مردمان روستای ریزه رفت .

شاید کسی باور نمی کرد این پیرمرد که حال و روز خوشی داشت به این زودی ها بار سفر آخرت را ببندد اما در اثر حادثه ی دردناکی که قبلا در همین خبرگزاری منتشر کردیم ،  نتوانست در برابر سوختگی های شدید مقاومت کند و در حالی که چیزی به سال جدید نمانده بود ، از میان مردم روستا رفت .

خدا رحمتش کند .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .