آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

فصل زیبایی ها

  • یکشنبه, 02 فروردين 1394 ساعت 11:14

فصل نو شدن ، فصل زیبایی ها ، فصل بنفشه ها و گل های رنگارنگ ، فصل جاری شدن جویبارهای روستا ، فصل شروع دوباره ی زندگی ، فصل بهاران از راه رسیده است .

به گزارش خبرگزاری ریزه نیوز هوا گرم شده است و برف قله ی کوههای اطراف روستا  آب شده اند و جویبار ها و چشمه های روستا پر از آب شده اند و زمین مرده گویا دوباره زنده شده است و باغ های خشکیده با شروع دوباره ی بهاران از خواب زمسنتانی برخواسته اند و همه جه لباس سبز بر تن کرده است .

دوباره شروع و شادی به روستا بازگشته است و در کنار بازگشت اهالی روستا ، پرندگان زیبای روستا نیز برای شروعی دوباره به روستا بر گشته اند و  موسیقی پرندگان فضای دلنشینی به روستا داده است .

سبزه ها باغ های روستا را پوشانده اند و بنفشه های زیبا از زیر خاک سر در آورده اند و پای درختان غول پیکر روستا یک دست سبز شده است و چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند .

تمام هیایویی که در ریزه برپا شده است تنها به یمن قدم نوروز است ، خبرگزاری روستا هم به نوبه ی خود نوروز باستانی را به تمامی هالی روستا تبریک می گوید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .