آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

مسابقات فوتبال در زمین ناهموار روستا

  • یکشنبه, 02 فروردين 1394 ساعت 11:28

با شروع تعطیلات نوروزی با حضور جوانان روستا ، برگزاری مسابقات فوتبال در ریزه با شور و حرارات خاصی در حال برگزاری است .

به گزارش خبرگزاری ریزه نیوز : با حضور گسترده ی جوانان روستای ریزه در این روستا تب فوبتال در ریزه داغ شده است اما متاسفانه با کمبود فاحش امکانات ورزشی صحنه های دردناکی را در این روستا در حال مشاهده هستیم .

جوانان این روستا متاسفانه هیچ گونه امکان ورزشی ندارند و در زمین ناهوار و غیر استاندارد که بعضا بسیار خطر ناک نیز هست مشغول ورزش و بازی فوتبال هستند که امکان  دارد بازیکنان با مصدومیت های خطرناک و جدی در این زمین  ناهموار رو به رو شوند .

در زمین فوتبال روستای ریزه خبری از تیرهای دروازه و تور نیست و حتی جوانان و نوجوانان روستا از داشتن یک توپ فوتبال هم بی بهره هستند .

قابل ذکر است که این زمین ناهموار هم به بخش ورزشی روستا مربوط تعلق ندارد  و جوانان در زمین یکی از اهالی روستا مشغول ورزش هستند.

 اما متاسفانه به دلیل چاله ها و سنگ های اطراف زمین بازی کردن در این زمین با خطرات بسیاری همراه هست که تنها امیدواریم برای جوانان کم توقع روستا اتفاقی رخ ندهد.

هر چند روستاییان عزیز با مشکلات خو گرفته اند ، اما ای کاش مسئولین کمی بیشتر به فکر ورستاهای دور افتاده می شدند .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .