آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

آبشارهای زیبای روستا پر آب شدند

  • پنج شنبه, 06 فروردين 1394 ساعت 18:08

قسم خدایی را که با لطف و مهربانی اش زمین خشک و مرده زنده می گردد و چشمه های جوشان از دل زمین آبی گوارا تراوش می کنند تا سبب حیات باشند ، چگونه هنوز عده ای سر تعظیم فرود نمی آورند!

به گزارش ریزه نیوز :  در حالی که به دلیل کاهش نزولات جوی در سالهای اخیر شاهد خشک شدن آبشارهای روستای ریزه بودیم و به نظر می رسید کاملا خشک شده اند ، اما دوباره با لطف الله و نزول بارش های بهاری ، چشمه های روستا پر آب شده اند و با جاری شدن جویبارها فضای زیبایی را در این روستای دیدنی شاهد هستیم .

آبشارهای روستای ریزه که در دامنه ی کوه قرار گرفته اند با تعداد 7 آبشار دیدنی هر بیننده ای را به وجد می اورند ، این آبشارهای زیبا در کنار جاده ی ریزه – کلاته شامیر قرار گرفته اند و برای تماشا و لذت بردن از این صحنه های زیبا نیاز به زحمت و سفر دشواری نیست .

این 7 آبشار در شکل و ظاهر کاملا با هم متفات هستند و با آب زلالی که دارند قابل توصیف و وصف نیستند و در کنار جاده نگاه هر بیننده ای را به خود خیره می کنند .

این روزها بهترین فرصت است تا مسافران از تعطیلات نوروزی استفاده کنند و با مسافرت به این روستا از دیدن مناظر طبیعی و آبشارهای این روستا لذت ببرند .

ابشار زیبا

آبشار جالب چشمه

آبشار دیدنی

 

 آبشار زیبا

آبشارهای دیدنی ریزه

 

آبشارهای روستای ریزه

منتظر مسافران نوروزی هستیم .

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در پنج شنبه, 06 فروردين 1394 ساعت 18:36
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .