آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

فرش سبز در ریزه گسترده شده است

  • چهارشنبه, 12 فروردين 1394 ساعت 10:14

 

سادگی و یک رنگی روستا وقتی با تمام حالتش نمایان می شود که در میان کوههای سر به فلک کشیده مه تا ته دره پایین می آید و شبنم صبحگاهی گویا دست نوازش بر سر گلهای رنگارنگ روستا می کشد .

به گزارش ریزه نیوز : با فرارسیدن بهار باغ های زیبای ریزه با در ختان کهن سال دوباره زندگی و نشاط را از سر گرفته اند و با سبز شدن پای درختان و باغ های روستا ، در این خته ی دور افتاده بهشتی پر از زیبایی در حال شکل گیری است .

با گرم شدن هوا بنفشه ها جوانه زده اند و گل هایی زرد ، سفید و بنفش باغ ها را رنگارنگ کرده اند و فرش یک دست و نرمی را زیر پای هر رهگذری گسترانیده اند .

جویباران روستا پر از آب شده اند و صدای جاری بودن زندگی در این روستای دور افتاده دوباره شروع شده است و هر از گاهی با هماهنگ شدن آواز بلبلان و موسیقی باد ، تو را با خود  به یک سمفونی به یاد ماندنی می برند .

همه چیز در این روستای زیبا آماده است تا همراه تمام مسافران و اهالی روستا به یک مسافرت و گردش طبیعی برویم و از تمام زیبایی این روستای دیدنی لذت ببریم.

پیش بینی می شود با مساعد بودن شرایط جوی این روزها تعداد زیادی از مسافران از شهرهای اطراف راهی این روستای زیبا شوند تا از طبیعت این روستا لذت ببرند .

استخر زیبا

 

سبز

 

گل های بنفش

 

دره ی زیبا

 

گلهای زیبا

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .