آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

موسیقی آبشارها در سکوت دره ی زیبای ریزه

  • چهارشنبه, 12 فروردين 1394 ساعت 10:22

این روزها گوش ها از زندگی ماشینی شهرها خسته شده اند و به دنبال بهانه ای می گردند تا در دل طبیعت به آرامشی لحظه ای برسند و این سکوت را در هیچ جایی بهتر از دره ای آرام و زیبا به نام  ریزه نخواهی یافت .

به گزارش ریزه نیوز : روستای زیبای ریزه با تمام مناظر طبیعی و باستانی اش آماده است تا برای ساعاتی آرامش روح باشد و خستگی یک عمر زندگی سخت را از تن بیرون کند .

دره ، باغ ها ، رودخانه ، چشمه ها و جویباران پر از آب  تمام و تماش زیبایی است و انجا که گویا آسمان آبی به قله ی کوهها دوخته شده است ، در یک لحظه از مقابل دیدگان ادمی می گذرد تا  تمام خستگی های یک زندگی سخت و طاقت فرسا را به فراموشی بسپارد و در دره ای ساکت و آرام لذت یک زندگی دوست داشتنی را سپری کند.

در ریزه هیچ گونه آلودگی صوتی مزاحم آرامش و روان نیست و تنها صدای آبشارهاست که بدون وقفه بر دل سنگ ها می کوبد و می کوبد تا با شکستن سکوت دره تو را به مهمانی موسیقی آب ببرد.

این دره  تمام زندگی های صنعتی این روزها را از یاد ها می برد و در کنار آبشارهای پر آب و روان  گوش و جان سپردن به موسیقی طبیعت ، بدون شک از این روستا با خود سوغاتی از جنس زیبایی و آرامش با خود خواهید برد .

آبشار زیبا

 

 

آبشار دیدنی

 

آبشار قشنگ

 

بهترین آبشار

 

آبشار دیدنی

 

آبشار بزرگ

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 12 فروردين 1394 ساعت 10:34
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .