آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

والیبال در دل طبیعت

مسابقات والیبال  در باغ های زیبا و سر سبز روستای ریزه برگزار می شوند .

به گزارش ریزه نیوز : به دلیل نبود امکانات ورزشی و نبود زمین فوتبال در روستای ریزه جوانان این روستا به ناچار تعطیلات خود را با برگزاری مسابقات والیبال در باغ های روستا  برگزار کردند .

هر چند برگزاری مسابقات در باغ های روستا حال و هوای دیگری دارد اما متاسفانه به دلیل خساراتی که به باغ ها وارد می شود با مخالفت شدید روستائیان همراه می شود .

جوانان این روستای دور افتاده هیچ گونه امکاناتی برای برگزاری مسابقات ورزشی ندارند و مجبورند به جای تفریح سالم ، سراغ جمع هایی بروند که بعدها کانونی برای مشکلات و اعتیاد می شوند .

هر چند به شدت پیگیر و امیدواریم که مسئولان محترم به این مسائل رسیدگی کنند ، اما همچنان بعید به نظر می رسد که ، کسی برای حل این مشکلات پیش قدم شود .

در این روستا که زمین ها قیمت چندانی ندارند ، کسی نمی داند که چرا حتی آقایان در ساختن یک زمین خاکی چند متری والیبال هم ناتوان هستند .

جوانان روستا

 

والیبال

 

والیبال ریزه

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .