آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

خسارت صد در صدی سرما به محصولات کشاورزی

  • یکشنبه, 27 ارديبهشت 1394 ساعت 05:17

سرمای بهاره خسارت 100 در صدی به محصولات کشاورزی روستای ریزه وارد کرده است .

به گزارش ریزه نیوز :  در حالی که شغل اصلی روستای ریزه باغبانی است و بیشتر کشاورزی این روستا باغداری و بعضا گردو است ، متاسفانه امسال به دلیل سرمای بهاره تمام محصول گردوی روستای ریزه از بین رفته است و درختان به شدت آسیب دیده اند .

همه ی درختان باغ هایی که در سمت کلاته شامیر هستند سوخته اند و حتی برگ ها و شاخه ها این درختان نیز خشک شده اند و تنها باغهای نزدیک روستا از این سرمای وحشتناک خسارت ظاهری ندیده اند اما به جرات می توان گفت که هیچ خبری از محصول اصلی روستا نیست و پیش بینی می شود ، این روستا که در سال های گذشته مقدار قابل توجهی گردو برداشت می کرد ، امسال حتی برای مصارف خانواده هم گردویی نداشته باشند .

با این خسارت تنها امیدواریم مسئولان کشاورزی و بیمه شهرستان فاروج به اهالی خوب روستا ی ریزه کمک کنند چون با این شرایط زندگی مردم روستا با مشکلات زیادی رو به رو خواهد شد .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .