آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

بازسازی فاضلاب های روستای ریزه

  • یکشنبه, 27 ارديبهشت 1394 ساعت 05:23

کانال های روباز فاضلاب های روستای ریزه ، علاوه بر اینکه جلوه ی بسیار بدی به کوچه های این روستا داده بودند ، وضعیت بهداشت روستا را هم با خطرات جدی روبه رو کرده بود .

به گزارش ریزه نیوز : سرانجام با همکاری دهیاری و شورای روستای ریزه ، از محل اعتبارات روستا ، کانال های فاضلاب دارای پوشش شدند .

در سال های گذشته به دلیل اینکه بعضا این کانال ها پر از گل و لجن می شدند ، در تابستان ها با بوی لجن و فاضلاب جلوه ی بسیار بدی به این روستای زیبا داده بودند و در زمتسان ها نیز به دلیل گل و لایی فاضلاب در سطح کوچه ها ، عبور و مرور را با سختی مواجه کرده بود .

خوشبختانه با پیگیری و تلاش مسئولان این روستا ، این کانال ها سر پوشیده شده اند تا علاوه بر حفظ بهداشت ، زیبایی خاصی هم به کوچه های روستا ببخشند  و این روستا دیدنی تر از گذشته شود .

البته خبر می رسد ، دهیاری و شوراهای محترم روستا تصمیم گرفته اند تا تمام کوچه های روستا را سنگ فرش کنند . که اگر این اتفاق بیفد می تواند روستای دیدنی روستا را در این منطقه نمونه کند .

کانال دیدنی

 

کوچه های دیدنی

 

کوچه های روستای ریزه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 27 ارديبهشت 1394 ساعت 05:31
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .