آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

غسالخانه ای برای زنده ها

  • دوشنبه, 28 ارديبهشت 1394 ساعت 11:51

همه ی مردم روستا خواب بودند و مسئولین با بی توجهی کامل فقط در حال ساخته شدن بنایی به نام غسالخانه بودند .

به گزارش ریزه نیوز : متاسفانه مثل همیشه خیلی دیر مسئولین به فکر ، اندیشیدن در هزینه های بیت المال شدند و بار دیگر به خاطر بی برنامگی آقایان فقط و فقط پول بیت المال در ساخت بنای غسالخانه ی روستای ریزه حیف و میل شد .

با هزینه ای سرسام آور از پول بیت المال برای روستای ریزه در قسمت قبرستان روستا غسالخانه ای ساخته شد و با کلی هزینه حتی برای این بنا از روستا که فاصله ی زیادی با قبرستان دارد لوله کشی آب شرب هم صورت گرفت و شاید خیلی ها منتظر اولین فوتی روستا بودند  و شاید مرده های قدیمی روستا هم حسرت غسل شدن در این غسالخانه را داشتند .

اما وقتی اولین فوتی روستا از راه رسید در کمال تعجب هر گز در این غسالخانه ی مدرن غسل نشد و حتی بعدها هر خدا بیامرزی از این دنیا رفت ، خانواده اش حاضر نشدند ، اموات خود را در این غسالخانه شست و شو دهند .

احمد اکبرزاده از جوانان روستای ریزه می گوید ، هیچ کس حاضر نمی شود ، جنازه ی اموات خود را برای شست و شو به این غسالخانه بیاور و دوباره طبق رسموات برای آخرین خداحافظی این مسیر ناهموار و بد مسیر  را تا روستا طی کند .

طبق صحبت های روستاییان متوجه شدیم ، شاید این غسالخانه تنها برای خودنمایی و دلخوشی زنده ها ساخته شده است و نام غسالخانه ای برای زنده ها برازنده ی این بنا است ..

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .