آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

اینجا بیت المال خاک می خورد

 

متاسفانه پارک روستای ریزه شده است آئینه ی دق اهالی زحمتکش و پر تلاش روستا وقتی که می بینند آقایان به این اندازه در صرف بیت المال بی اهمیت هستند .

به گزارش ریزه نیوز : قرار بر این بود تا با صرف هزینه ی بسیار زیادی از بیت المال برای سرگرمی کودکان و اوقات فراغت اهالی روستای دور افتاده ی ریزه ، در این روستای دیدنی پارکی احداث شود .

سرانجام آقایان دست به کار شدند و زمینی را خاکبرداری کردند و تعدادی وسایل بازی در آن نصب کردند و این تمام برنامه ریزی ها برای یک پارک روستایی بود .

بدون هیچ توجهی فقط و فقط زمین ده بیست متری را در حد اردوگاه آواره ها صاف شد و حتی نکردند برای این پارک که در دامنه کوه قرار داد نیم متر راه برای رفت و آمد کودکان باز کنند و در کمال بی اهمیتی  وسایل را نصب کردند و رفتند سراغ کارشان .

اما بعد از اندک زمانی انگار گروه متحدین و متفقین به پارک حمله کرده باشند ، پارک تبدیل به خرابه ای شد و اهالی با دیدن این همه اصراف و بی توجهی آقایان به بیت المال فقط حرص می خورند و حرص .

تصاویر خود گویای تمام مسائل حاکم بر این پارک هستند .

پارک دیدنی

 روستای ریزه

 

پارک آبی

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .