آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

کوچه باغ های روستای ریزه

 

کوچه باغ های روستای ریزه پوشیده از انواع درختان میوه است که در کنار زیبایی های طبیعی ، در تابستان های گرم دارای آب و هوای خنکی است که قدم زدن در آن ، خالی از لطف نیست .

 

به گزارش ریزه نیوز : کافی است برای یک بار هم که شده است ، در هوای گرم این روزها ، از روستا راهی باغ های سر سبز ریزه شوی تا بعد از گذر از هوای گرم و طاقت فرسای مسیر منتهی به باغ ها ، به یک باره وارد تو نل سبز و دل نشین شوی و در کمترین زمان ممکن ، دو آب و هوای کاملا متفاوت را حس کنی .

 

کوچه ها باغی زیبا و طولانی که در میان باغ های سر سبز ریزه در خود می پیچد و بعد از کلی مسیر از انتهای باغ ها خارج می شود و آرامش خاصی به هر رهگذری هدیه می کند .

 

این کوچه باغ استثنایی تو را هم به یک پیاده روی دلنشین فرا می خواند .

دیدنی ها ی روستای ریزه

 

روستای ریزه

 

روستای زیبای ریزه

باغ های روستای ریزه

تصاویر دیدنی

تصاویر جالب

تصاویر نایاب ریزه

 

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در جمعه, 08 خرداد 1394 ساعت 17:09
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .