آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

دری که همیشه بسته است

دهیاری روستای ریزه دهیاری روستای ریزه

متاسفانه روستای ریزه با مشکلات زیادی دسته و پنجه نرم می کند و زندگی برای روستائیان عزیزی که قصد مهاجرت ندارند به سختی می گذرد .

به گزارش ریزه نیوز : یکی از غم انگیز ترین صحنه هایی که اکثر روستائیان در تمام روزهای سال شاهد آن هستند ، بسته بودن در ساختمان دهیاری این روستا است که سالی یک بار هم برای رفع مشکلات و کمبود های روستا ی ریزه باز نمی شود .

لازم به ذکر است که این ساختمان با پول مفت بیت المال ساخته است و هرگز جلسه ای برای حل مشکلات اهالی این روستای دور افتاده بر گزار نمی شود .

این در حالی است که روستای ریزه با کمبود شدید آب آشامیدنی در تابستان مواجه است و خیلی ها بر این باور هستند که اگر آقایان در خواب نبودند ، خیلی وقت قبل ، زمانی که دو روستای کواکی و رشوانلو در حال آبرسانی از خط انتقال لوله آب از چاه های عمیق روستای چری بودند این روستا هم از قافله عقب نمی ماند و الان مردمان این روستای دیدنی با  این مشکل اساسی روبه رو نمی شدند .

در دهیاری  هرگز باز نمی شود تا گره ای از مشکلات بسیار زیاد این روستا باز شود . گره های کوری که مجالی برای شمردن آن نیست .

 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .