آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

روستای ریزه در حال ویرانی است

روستای ویران شده روستای ویران شده عکاس : محمد سلیمی

روستایی ریزه با اینکه قدمت چندصد ساله دارد ، اما این روزها به دلیل بی توجهی و مهاجرت اهالی به شهرها در حال ویرانی است .

به گزارش ریزه نیوز : روستای تاریخی ریزه با اینکه می توانست با برنامه ریزی و تبلیغات به جا و بموقع یکی از جاذبه های گردشگری خراسان شمالی شود و به خاطر جاذبه ها و طبیعت دیدنی این روستا در چهار فصل ، یکی از قطب های گردشگری خراسان شمالی شود ، متاسفانه این روزها حتی ساختمان های مسکونی این روستا هم فرو می ریزند .

کافی است در کوچه های گلی این روستای پله کانی برای لحظاتی قدم بزنید  تا شاهد اوج ویرانی ها و فرسوده بودن منازل مسکونی دارای سکنه و یا خالی از سکنه روستای ریزه شوید .

امیدواریم قبل از آنکه این سقف ها بر سر اهالی زحمت کش ریزه نشست کنند و فاجعه ای رخ دهد ، حداقل مسئولان محترم برای حفظ جان اهالی متدین این روستا چاره ای بیندیشند .

خرابه ها

 

روستای ریزه

روستای زیبای ریزه

 

 

 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .