آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

اپلکیشن ریزه نیوز

  • چهارشنبه, 20 خرداد 1394 ساعت 18:41

 

 

با گسترش روز افزون استفاده از تلفن های هوشمند و دسترسی آسان به اینترنت در موبایل ها ، افق جدیدی در دنیای مجازی ایجاد شده است تا حدی که به اعتقاد خیلی ها آینده اینترنت به دست دستگاه های همراه رقم خواهد خورد. به همین خاطر روز به روز به روش هایی که امکان کارکردن سایت ها را در موبایل ها فراهم می کنند افزوده می شود .

به گزارش ریزه نیوز : سایت ریزه نیوز اپلکیشن  رسمی خود را با نام  RIZEHNEWSبرای همراهان و اهالی محترم روستای ریزه  منتشر کرده است که مخصوص سیستم عامل محبوب اندروید می باشد.

این اپلکیشن با هدف ارتباط بیشتر با همراهان محترم و اهالی خوب روستای ریزه توسط مدیریت ریزه نیوز  طراحی شده است و آن را به تمامی همراهان خود پیشنهاد می کنیم  !

با این اپلیکشین که قطعا یکی از بهترین فعالیت های ریزه نیوز است  به آسانی می توانید جدیدترین اخبار روستا
، مقالات ، طرح ها ، تصاویر و ...  را به صورت سریع در اسمارت فون خود دریافت کنید
.

 

می توانید این اپلکیشن را از اینجا      کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 20 خرداد 1394 ساعت 18:59
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .