آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

چاق ترین راننده خراسان شمالی

راننده راننده عکاس : محمد سلیمی

متاسفانه با گران شدن بنزین ، مسافرکشی هم در این مسیر کوهستانی جز ضرر چیزی برای ما ندارد .

به گزارش ریزه نیوز : راننده ی جوان روستای ریزه که در این جاده ی پر پیچ و خم کوهستانی مسافر کشی می کند به شدت از شرایط ناراحت است و تنها آرزو می کند که خدا این مشکلات را مرتفع نماید .

محمد شفایی که این روزها با افزایش قیمت بنزین به شدت از شرایط موجود دلگیر است به خبرنگار ریزه نیوز می گوید :

چکار کنم ، وقتی دیگر حتی این پیکان هم برای من جزء ضرر و زیان چیزی ندارد چگونه می توانم کرایه ی این مسیر طولانی را افزایش ندهم و بیشتر روزها دخلم صفر صفر است .

همچنین ایشان که یکی از چاق ترین راننده های خراسان است ، اضافه می کند ، خیلی از مسافران روستایی از افزایش کرایه دلخور هستند ، اما چاره ای نداریم ، با این هزینه های گران و آزاد شدن قیمت سوخت ، حداقل باید بتوانیم هزینه های ماشین و تامین کنم .

متاسفانه باید اضافه کنیم به دلیل وزن زیاد این راننده حتی امکان فعالیت دیگری هم برای ایشان دور از تصور است تنها آرزومندیم مسئولان محترم فکری به حال این جوانان و مشکلات آنها داشته باشند .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .