آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

وضعیت تاسف بار صدا و سیما در ریزه

دکل صدا و سیما دکل صدا و سیما عکاس : محمد سلیمی

در دنیایی که صحبت از تصاویر دیجیتالی و افزایش فریم های تصویر برداری است ، متاسفانه روستای ریزه سهمی در استفاده از شبکه های صدا و سیما حتی در حد تصاویر آنالوگ هم ندارد .

به گزارش ریزه نیوز : در این روستای کوهستانی فقط و فقط سه شبکه ی ملی و شبکه ی خراسان شمالی بصورت آنالوگ قابل دریافت هستند و گویا اهالی روستای ریزه حقی در استفاده از شبکه های دیجیتال ندارند .

در حالی که روستای همسایه به دلیل همین مشکل و نداشتن شبکه های صدا و سیما سال هاست به ماهواره روی آورده اند اما مردمان خوب روستای ریزه در تمام این سال ها تنها به سه شبکه قانع بوده اند و هرگز به این وسیله ی خانمان سوز رویی نیاورده اند .

روستای ریزه که شاید در این زمینه یک الگو باشد ، بد نیست که مسئولان محترم بعد از گذشت سالیان سال از انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران  سعی کنند ، حداقل شبکه های صدا و سیما را به مردم این روستا هدیه دهند .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .