آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

روستایی با مشخصات جزیره ی برمودا

روستای ریزه روستای ریزه عکاس : محمد سلیمی

مشترک مورد نظر در دسترس نیست

به گزارش ریزه نیوز : در کنار در امدهای میلیاردی اپراتور های تلفن همراه متاسفانه این اپراتورها هیچ علاقه ای برای ارائه ی خدمات به مناطقی که در امد کمتری عایدشان می شود ، ندارند .

 برای همه ی کسانی که برای یک بار هم که شده است با مشترکینی که برای مسافرت به روستای ریزه امده اند ، با پیغام ، مشترک مورد نظر در دسترس نیست را شنیده اند .

جای تاسف دارد که وقتی وارد روستای ریزه می شوی به یک باره هم چون جزیره ی برمودا که تمام وسایل ارتباطی قطع می شوند ، در این روستا هم تمام انتن ها یه یک باره  قطع می شوند و گوشی تلفن همراه دراین دنیای ارتباطات تبدیل به موزیک پلیر می شود .

با بی توجهی مسئولان روستای ریزه هیچ خبر و تصمیمی برای رفع این مشکل در روستای ریزه نیست و باید هم چنان روستای ریزه چون جزیره ی برمودا به زندگی خود ادامه دهند .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .