آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

سامانه پیامکی ریزه نیوز

 

 

با راه اندازی سامانه پیامکی ریزه نیوز از این پس به راحتی با ما در ارتباط خواهید بود .

 

به گزارش ریزه نیوز : سر انجام با تلاش های مدیریت ریزه نیوز سامانه پیامکی ریزه نیوز با تمام امکانات راه اندازی شده است تا به بهترین شکل بتوانیم در خدمت همراهان و بویژه اهالی خوب روستای ریزه باشیم .

 

این سامانه که با هزینه ی زیادی آماده شده است توسط یکی از همراهان محترم  به ریزه نیوز هدیه داده شده است و این فرد خیر تمام هزینه های این سامانه را پرداخت کرده است به همین خاطر از ایشان که اعلام نموده است نیازی به نام بردن ایشان نیست بی نهایت سپاسگزاریم .

 

با افتخار اعلام می کنیم بعد از اینکه گروه ریزه نیوز در شبکه ی اجتماعی لاین راه اندازی شد و با تلاش عزیزان اپلکیشن ریزه نیوز جهت دانلود در اختیار همراهان عزیز قرار گرفت این بار با سامانه پیامکی ریزه نیوز در خدمت شما خواهیم بود .

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .