آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

عروسی های ساده ی میلیونی

عروسی روستای ریزه عروسی روستای ریزه عکاس : محمد سلیمی

در حالکی که کنترل و نظارتی وجود ندارد ، عده ای یک شبه میلیون ها تومان به جیب می زنند و به هیچ کس هم پاسخ گو نیستند .

به گزارش ریزه نیوز : عروسی های ساده ، با عروس و دامادی از خانواده ی متوسط به پایین جامعه که ناچار هستند در اولین گام های زندگی شان ، هزینه های هنگفتی را متقبل شوند تا  یک عروسی کاملا ساده برگزار کنند .

عروسی هایی که  در اوج سادگی برگزار می شوند و خبری از تالار ، سالن و آرایش های آنچنانی نیست اما عده ای سود جو برای برگزاری یک شب مراسم جشن و شادی پول های هنگفتی را به جیب می زنند و به نوعی داماد را در همان اولین گام کیش و مات و سرکیسه می کنند .

بله این گروه که خود را در سطح مشهور ترین خواننده های دنیای موسیقی می دانند ،برای چند ساعت خوانندگی در این مراسمات گاهی تا 7000000 تومان پول به جیب می زنند و متاسفانه به دلیل نبود نظارت و کنترل ، هر روز هم قیمتشان را بالا می برند و از طرف دیگر هم هیچ مالیاتی به دولت پرداخت نمی کنند و با اینکه در سال  میلون ها تومان در آمد دارند ، اما متاسفانه حتی چندر غاز هم به دولت به عنوان مالیات نمی پردازند .

این مشکل  که سراسر خراسان شمالی و بعضا حتی خراسان رضوی را هم در  برگرفته است ، تبدیل به مشکلی اساسی برای جوانان این استان ها شده و خیلی ها جرات ازدواج ندارند .

این درحالی است که بیشتر جوانان شهر نشین  استان و جوانان  روستایی ، بیکار یا در شرایط بدی مشغول کار هستند و در آمد ان چنانی ندارند و به نوعی تمام سرمایه ی چندین ساله ی خود را  برای یک شب ، در جیب خواننده ها می ریزند .

از خواننده های معمولی  میلیونی گرفته تا امثال : اصغر باکردار ، مظفر حمیدی ، نعمت زنبیلباف و ... چند میلیونی ، که این روزها در آشفته بازاری مالیات و نظارت ها میلیون ها تومان پول جوانان بی چاره ی استان خراسان شمالی را به جیب می زنند و ککشان هم نمی گزد .

جونان روستای ریزه پیشاپیش هدیه ی شما به خوانندگان و نوازندگان زحمت کش مبارک باد .

 

همراهان محترم ، تمام مطالب و طرح های ریزه نیوز تولیدی است ، لطفافقط با ذکر منبع مطالب را منتشر کنید .

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .