آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

روستایی بدون پارکینگ

شاید تنها راه حل رفع مشکل نداشتن پارکینگ در روستای ریزه این باشد که در تعطیلات نوروزی و تابستان مسافران و اهالی روستا که به ریزه بر می گردند با وسیله ی نقلیه به این روستا تشریف نیاورند .

به گزارش ریزه نیوز : نداشتن یک زمین هموار و یک پارکینگ مسطح ، متاسفانه پارک کردن در این روستا را با مشکلات زیادی همراه است و علاوه بر نبود مکانی برای پارک ، حتی سطح معبر کردن ، رفت و امد را در محل ایستگاه روستا با مشکلات زیادی رو به کرده است .

این در حالی است که در تعطیلات تابستانی و نوروزی با بازگشت اهالی روستا از شهرهای دور و نزدیک ، این مشکلات مردم را کلافه می کنند .

جالب تر از تمام این مشکلات این است که متاسفانه برای کسی مهم نیست و کسی در فکر و اندیشه ی حل این گرفتاری ها و کمبودهای روستا نیست .

البته به نظر می رسد اینجا همه چیز آرومه ...

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .