آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

آیا فاجعه ی انفجار روستای ریزه را تهدید می کند

گاز رسانی گاز رسانی عکاس : محمد سلیمی

همه چیز برای گرم شدن روز های سرد زمستانی روستای ریزه فراهم شده است .

به گزارش ریزه نیوز : با پیشرفت پروژه ی گاز رسانی به روستای ریزه پیش بینی می شود تا سال آینده مشعل های آبی گاز در روستای ریزه روشن شوند .

اما آنچه مردم این روستا را به شدت نگران کرده وضعیت آماده سازی و لوله کشی گاز در کوچه های این روستا است که با وضعیتی کاملا غیر استاندارد لوله گذاری و به دنبال آن پوشیده شده اند .

یکی از اهالی روستای ریزه می گوید : در حالی که همیشه روی لوله ها را با خاک نرم می پوشانند تا سنگ ریزه ها به لوله ها آسیبی وارد نکنند ، متاسفانه  این امر به هیچ عنوان  برای لوله های گاز داخل کوچه های روستا رعایت نشده است .

یکی دیگر از اهالی روستا که نخواست نامش فاش شود گفت : خودم شاهد بودم که هر چه کارگران می توانستند از شیشه و سنگریزه روی لوله ها می ریختند و در حالی که اعتراض کردم ، یکی از مسئولان اعلام کرد ، مشکلی پیش نمی آید و مهم نیست .

این در حالی است که به خاطر هوای سرد و کوهستانی و یخ بندان های وحشت ناک زمستان روستای ریزه و یخ بستن زمین ، خطر آسیب رسیدگی به این لوله ها بسیار جدی است .

خیلی از روستایی ها با اینکه هنوز فلکه های گاز برای این روستا باز نشده است ،  متاسفانه به شدت نگران آینده هستند ، چون با وضعیت نامناسب کوچه و ماشین رو نبودن کوچه ها ، در صورت  حادثه ، این روستا می تواند با فاجعه رو به رو شود .


همراهان محترم ، انتقادات ، پیشنهادات و مشکلات روستا  را به شماره ی 30005033343536 برای ما ارسال نمائید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در دوشنبه, 08 تیر 1394 ساعت 18:38
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .