آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

آب روستا را تحریم کرده اند

رود خانه ی روستای ریزه رود خانه ی روستای ریزه عکاس : محمد سلیمی

آب را به روی مردم بسته اند

اینجا مردم هیچ اهمیتی ندارند ، همین که حرف ما به کرسی بنشیند ، به تمام  دنیا می ارزد .

به گزارش ریزه نیوز : در حالی که مردم روستای ریزه به خاطر کمبود آب آشامیدنی بشدت در رنج هستند ، شنیده ایم که با کارشکنی چندی از اهالی روستای ریزه ، متاسفانه روستای بالا دست ، راه آب را بسته اند و دیگر حتی جرعه ای آب هم به روستای ریزه نمی دهند .

با تمام گرفتاری ها و مشکلات قرار شده بود که آب آشامیدنی ریزه از طریق چشمه های کلاته شامیر تامین شود ، اما با دخالت چند نفر از باغداران محترم روستای ریزه به کلی این طرح به بن بست خورده است .

این دو کشاور که همیشه مخالف سیاست های روستای ریزه و مردم زجر کشیده این روستا هستند ، اعلام کرده اند که اگر قرار بر این باشد که آب چشمه راببندند و برای آب آشامیدنی و شرب روستا استفاده شود و به باغ ها ندهند ، همین بهتر که به کلی چمشه ی کلاته شامیر را ببندند و اصلا آب به روستای ریزه نرسد .

آری آخر زمان است دیگر ...


همراهان محترم ، انتقادات ، پیشنهادات و مشکلات روستا  را به شماره ی 30005033343536 برای ما ارسال نمائید .

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .