آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

این سیل تنها یک هشدار بود

رودخانه ی روستای ریزه رودخانه ی روستای ریزه عکاس : محمد سلیمی

هر چند سیل اخیر خسارات زیادی را به کشاورزان روستایی وارد نکرده است اما هشداری بود تا کسانی که خود را به خواب زده اند از خواب غفلت بیدار شوند .

به گزارش ریزه نیوز : به جرات می توان گفت در دو دهه ی اخیر این سیل بی همتا بوده است اما خوشبختانه خسارت چندانی در این فصل به کشاورزان ریزه واردنکرده است اما زنگ خطری بود برای تمام کشاورزان این خطه ی سرسبز .

که خمس و زکات را از یاد برده اند و در این دنیای پر از مادیات تنها به در آمد بیشتر می اندیشند و غافل از این شده اند که خمس و زکات  سبب  افزایش رزق هستند .

به هر حال این سیل که با این وسعت رودخانه و جویبارهای روستای ریزه را پر کرد هشداری بود برای کسانی که خود را به خواب زده اند .

 

همراهان محترم ، انتقادات ، پیشنهادات و مشکلات روستا  را به شماره ی 30005033343536 برای ما ارسال نمائید .

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .