آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

انتخاب فعال ترین شورای روستا

علی شفایی اول شد ، حاجی عباس همچنان سوم باقی ماند .

به گزارش ریزه نیوز : بعد از  پایان نظر سنجی انتخاب بهترین شورهای روستای ریزه به نتایج جالبی رسیدیم که با آرای مردم ، این بار مردم روستای ریزه و همراهان محترم ریزه نیوز ، با شرکت قابل توجه  علی شفایی انتخاب فعال ترین شورای روستای ریزه را از آن خود کرد و حاجی عباس همچنان سوم باقی ماند.

در این نظر سنجی که علی شفایی شورایی که در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با کسب آرای مردم روستا با اختلاف اندکی به عنوان نفر دوم انتخاب و راهی خانه ی شورای روستای ریزه شده بود این بار با پشت سر گذاشتن شورای محبوب روستا ، بشیر ابراهیمی نژاد به عنوان نفر اول نظر سنجی  انتخاب شد و آنچه قابل تامل است در این نظر سنجی خلاف رای گیری ها این بار علی شفایی با اختلاف اندک و تنها با کسب 20 رای بیشتر اول شده است .

اما انچه قابل تامل است این که حاجی عباس قانعی شورای دوم روستای ریزه این بار هم تنها 80 رای کسب کرده است که همچون انتخابات علاوه بر این که سوم شد ، به همان تعداد رای نیز کسب نموده است .

نتیجه ی قرعه کشی این مسابقه اعلام شده است . از اینجا می توانید نتیجه و برنده ی این دوره را مشاهده نمائید .

 

همراهان محترم ، انتقادات ، پیشنهادات و مشکلات روستا  را به شماره ی 30005033343536 برای ما ارسال نمائید .

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در دوشنبه, 05 مرداد 1394 ساعت 14:55
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .