آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

قلعه ای باستانی

قلعه کهنه قلعه کهنه عکاس : محمد سلیمی

اینجا آثار باستانی را هم ویران می کنند و کسی هم معترض به این امر نیست .

به گزارش ریزه نیوز : آثار باستانی ؛ مهم نیست مربوط به کدام دوره و زمانه و در کجا واقع شده باشند ، در این سرزمین تمام آثار باستانی اش را گویا برای خطاطی و نقاشی و یادگاری نوشتن بازدید کنندگان ساخته شده اند و اجدادمان برای ما  تخته سیاه بنا کرده اند .

در روستای ریزه هم متاسفانه قلعه ی روستای ریزه را تنها برای به دست آوردن اشیای تاریخی ویران کرده اند و قلعه ای را که زمانی یکی از یادگاری های  اجدادی مان در این روستا بود را نابودش کرده اند .

 متاسفانه تنها از آن قلعه ی تاریخی که به قلعه کهنه مشهور است ، تنها دیواری باقی مانده است که آدمی را به داستان حضرت خضر و موسی (ع) می برد که ان دیوار در حال ویرانی را مرمت کرد تا گنج های مربوط به آن دو یتیم از دست برد دزدان در امان باشد .

اما اینجا نه دیگر خضری هست و نه دیواری که بشود ان را بنا کرد .

 

همراهان محترم ، انتقادات ، پیشنهادات و مشکلات روستا  را به شماره ی 30005033343536 برای ما ارسال نمائید .

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .