آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

فوتبالی ترین روستای دنیا

تماشاگران تماشاگران تصویر ارسالی : ابوذر پاکدل

همه ی مردم روستای ریزه فوتبالی و طرفدار دو تیم پرهوادار پایتخت هستند .

به گزارش ریزه نیوز : در روستای ریزه فوتبال و طرفداری از این رشته ی پرهوادار سن و سال نمی شناسد و از کودک چند ساله تا پیرمرد هشتاد ساله طرفدار پر و با قرص یکی از دو تیم پایتخت هستند .

سال های سال است که کری های داغ فوتبالی در این روستا داغ است و هیچ کس را در این روستا نمی بینید که به مسائل فوتبالی سرخابی ها بی تفاوت باشد و این طرفداری حتی دراین روستا جنسیت هم نمی شناسد .

اهالی این روستا به شدت پیگیر بازی های استقلال و پرسپولیس هستند و به این دو باشگاه بعضا بیشتر از خیلی از مسائل مهم زندگی اهمیت می دهند .

بیشتر جوانان این روستا در اکثر بازی های استقلال و پرسپولیس حضور دارند و حتی بیشتر دربی ها را هم از دست نمی دهند .

در اکثر دربی ها تعداد زیادی از هواداران دو تیم راهی ورزشگاه آزادی می شوند و این بازی را از نزدیک تماشا می کنند .

بدون شک می توان روستای ریزه را یکی از فوتبالی ترین روستاهای دنیا  قلمداد کرد که متاسفانه حتی یک توپ فوتبال هم برای بازی کردن جوانان و نوجوانان در این روستا وجود ندارد .

 

همراهان محترم ، انتقادات ، پیشنهادات و مشکلات روستا  را به شماره ی 30005033343536 برای ما ارسال نمائید .

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .