آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

مجله الکترونیکی ریزه نیوز / نسخه آزمایشی

  • چهارشنبه, 28 مرداد 1394 ساعت 13:06
مجله الکترونیکی ریزه نیوز مجله الکترونیکی ریزه نیوز

مجله الکترونیکی ریزه نیوز منتشر شد.

مطالب استفاده شده در این شماره ، مطالب برگزیده مرداد ماه است که به دلیل پاره ای از مشکلات نتوانستیم از همه ی مطالب جالب و خواندنی ریزه نیوز استفاده کنیم که به زودی با توجه به استقبال شما همراهان محترم سعی خواهیم کرد  مجله ی سالیانه ریزه نیوز را نیز منتشر کنیم .

در این شماره سعی شده است از مطالبی استفاده شود که بیشترین تواتر را در بین سوژه های سایت ریزه نیوز  داشته اند.

هم چنین ما منتظر انتقادات و پیشنهادات شما برای نسخه های آینده مجله هستیم تا با نظر شما تغییرات را اعمال نمائیم . لطفا از طریق ایمیل و سامانه ی پیامکی ایده های خود را با در میان بگذارید .

این مجله ی الکترونیکی به صورت سه بعدی با محیطی گرافیگی و جذاب طراحی شده است که قابلیت ورق زدن آن جلوه ی بی نظری به ان بخشیده است .

مجله الکترونیکی ریزه نیوز با توجه به استقبال شما از مطالب سایت ریزه نیوز منتشر شده است.

پسورد فایل زیپ : www.rizehnews.ir

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 28 مرداد 1394 ساعت 13:29
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .