آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

مردم تشنه کوهستان ،آب آشامیدنی ندارند مطلب ویژه

چشمه ی آب ریزه چشمه ی آب ریزه عکاس : محمد سلیمی

 

 

خدا آب داد ، اما کسی نبود که برای مردم روستای ریزه امکانات رساندن آب را فراهم کند .

 

به گزارش ریزه نیوز:  در روستای کوهستانی ریزه متاسفانه مشکل کم آبی و به دنبال ان جیره بندی 23 ساعته امان مردم را بریده است .

 

مردم روستای ریزه تشنه هستند و متاسفانه در روز کمتر از یک ساعت آب آشامیدنی در اختیار روستائیان عزیز قرار می گیرد .

 

در حالی که روستای ریزه دارای چشمه های آب گوارا است ، اما برای هیچ کس نبود آب آشامیدنی در این روستا مهم نیست تا همچنان کم آبی زندگی را در این روستا مشکل کند .

 

هرچند قرار بود از چاه  عمیق روستای چری ، علاوه بر دو روستای کواکی و رشوانلو به روستای ریزه نیز آب رسانی شود ، اما درست در  زمان اجرای این پروژه ی عظیم ، شوراها و بزرگان رستای ریزه در مهمانی های شبانه به سر می بردند و خیلی ها هم در خواب خوش بی خیالی بودند تا اینکه این دو روستا که سال های سال از نعمت آب آشامیدنی بی بهره بودند و حتی لوله کشی آب آشامیدنی هم نداشتند ، از این نعمت بهره مند شوند و مردم روستای ریزه در تشنگی دائم بمانند .

 

به هر حال این روزها مردم روستای ریزه آب آشامیدنی ندارند و باید دانش آموزان  این روستا در کتاب  اول ابتدایی اضافه کنند که :

 

آبی نبود که بابا آب دهد .

 

همراهان محترم ، انتقادات ، پیشنهادات و مشکلات روستا  را به شماره ی 30005033343536 برای ما ارسال نمائید .

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .