آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

هیس روستایی ها فریاد نمی زنند

روستایی ها روستایی ها عکاس : محمد سلیمی

 وقتی اهالی روستای دور افتاده ی ریزه آب آشامیدنی ندارند و برای کسی هم اهمیتی ندارد .

به گزارش ریزه نیوز : به دلیل کوهستانی بودن روستای ریزه و با توجه به اینکه این روستا در دامنه ی کوه قرار گرفته است ، متاسفانه با بی توجهی مسئولین و غیر علمی بودن شبکه ی آب رسانی روستا ، و با در نظر گرفتن این که این روستا با کمبود شدید آب روبه رو است ، نیمی از اهالی آب در طول 24 ساعت شبانه روز از آب آشامیدنی بی بهره هستند .

در حالی که قبلا در مسیر شبکه ی آب رسانی روستا ، حد اقل یک عدد کمر شکن برای کاهش سرعت و تنظیم آب در روستا وجود داشت و تا حدودی این مشکل را مرتفع کرده بود ،  متاسفانه با دخالت تعدادی از روستایی ها و با بی توجهی شوراها و مسئولان روستا  با حذف این تنظیم کننده مشکلات این روستا چند برابر شده است .

این روزها اهالی روستا با کمبود شدید آب آشامیدنی دست و پنجه نرم می کنند هم چون روزگاران قدیم مجبور هستند آب آشامیدنی خانوده را از طریق چشمه ای تهیه کنند که فاصله ی زیادی با روستا دارد .

 

البته این قبیل مشکلات برای اهالی روستای ریزه عادی شده اند و مردمان زحمت کش روستا یاد گرفته اند که ، روستایی ها نباید فریاد بزنند . 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 21 شهریور 1394 ساعت 17:45
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .