آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

پوشش عجیب جوانان روستایی

  • سه شنبه, 24 شهریور 1394 ساعت 16:15
مدل مو مدل مو عکاس : محمد سلیمی

خبری از فعالیت ها و برنامه های فرهنگی در جامعه ی اسلامی ایران نیست و متاسفانه به سرعت فرهنگ غربی در میان جوانان مسلمان ایرانی در حال گسترش است .

به گزارش ریزه نیوز : متاسفانه فقر فرهنگی جامعه به اوج خود رسیده است و به جرات می توان گفت در شهرهای بزرگ به زیر خط فقر رسیده ایم و این داستان به سرعت در تمام شهرها در حال گسترش است و روستا ها نیز از هر لحاظی دچار تغییرات شده اند .

در روزهایی که معلوم نیست متولی فرهنگی جامعه کیست و بعضا عده ای با وضع قوانینی من در آوردی و کارشناسی نشده ، دست به اقداماتی می زنند که جزء زیان و ضربه رساندن به فرهنگ ، چیزی عاید جامعه نمی شود ؛  چه انتظاری داشته باشیم که بتوانیم جلوی تهاجم  فرهنگی غرب و نابودی فرهنگ اسلامی ایرانی را بگیریم .

آری وقتی صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران شده است شوی تبلیغاتی و فقط و فقط بی حجابی را در قالب رنگ و مد معرفی می کند و روز به روز چادر و حجاب را از برنامه ها حذف می کند و سریال های آبکی روی آنتن می برد  ، ما چگونه از تغییر فرهنگ ها با این سرعت شوکه نشویم .

این روزها حتی خبری از پوشش ساده و وضعیت مناسب جوان روستایی نیست و چنان جوانان ما را  غرق در فرهنگ و مد های غرب کرده اند که گاها در کوچه های روستا شک می کنیم که این همان پس کوچه های یک دهه قبل است .

 از آرایش صورت و مدل موهای جوانان روستایی  گرفته تا پوشیدن لباس هایی که هیچ شباهتی به پوشش یک جوان روستایی ندارند که سراسر از غیرت و مردانگی بودند و امروز متاسفانه خلق و خویی گرفته اند که  تنها هیچ و پوچ است  باید دلگیر شویم و در خود بشکنیم و بغض کنیم که با این شتاب به کدامین سو می رویم .

این روزها در کوچه های روستای ریزه بیشتر افسوس می خوریم وقتی حتی نوجوانان روستا هم از این آرایش و پوشش نامناسب استفاده می کنند و برای کسی هم در جامعه ای که برای فرهنگ و اعتقاداتش خون ها ریخته شده است و جوانان داده ایم باید خون گریه کرد.

 


همراهان محترم ، تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است ، لطفافقط با ذکر منبع مطالب را منتشر کنید .


 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .