آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

حرکت زیبای جوانان روستای ریزه

نظافت کوچه ها نظافت کوچه ها تصاویر ارسالی : ابوذر پاکدل

در اقدامی زیبا و قابل تحسین جوانان روستای ریزه کوچه های خاکی و مملوء از آشغال این روستا را نظافت کردند .

به گزارش ریزه نیوز : در حالی که کوچه های روستای کوهستانی ریزه از همه ی لحاظ تاسف بار هستند و انگار هیچ کس علاقه ای به اجرایی شدن طرح هادی روستا ندارد و مسئولان هم از خدا خواسته ، به دلیل خاکی بودن و رفت و آمد احشام ، بهداشت کوچه های روستا در حد صفر است و گویا تنها مردم این روستا به خاطر شانسی که دارند گرفتار هزار نوع بلا نمی شوند .

اما از کنار تمام این انتقاد ها که بگذریم ، نمی توان به راحتی از کنار کار خیر و قابل تقدیر جوانان روستا بگذریم ، جوانان این روستای دور افتاده به صورت خود جوش کوچه ی پر رفت و آمد ریزه را نظافت کردند ، لازم به ذکر است که  به دلیل انباشته شدن خاک و آشغال ها ، این کار ساعت ها به طول انجامید .

کار خیر جوانان

از خود گذشتگی

نظافت معابر

 

نظافت اماکن

تصاویر ارسالی : ابوذر پاکدل

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .