آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

زندگی در ساختمان هایی با طعم ویرانی

ساختمان های روستایی ساختمان های روستایی عکاس : محمد سلیمی

زندگی در میان تلی از خاک ، سنگ و چوپ های پوسیده به سبک ساختمان های روستای ریزه .

 

به گزارش ریزه نیوز : متاسفانه اهالی روستا تنها به خاطر کوهستانی بودن ریزه به این دلخوش هستند که زلزله حریف این کوهها نمی شود در حالی که همین چند روز پیش زلزله کوههای افغانستان را در هم شکست .

مردم روستای ریزه بر این باور هستند که هیچ زلزله ای نمی تواند کوههای سر به فلک کشیده ی ریزه را تکان دهد ، حال آنکه هیچ کوهی نمی تواند در برابر معشیت الهی مقاومت کند .

متاسفانه ساختمان های روستای ریزه که دارای سکنه می باشند  بسیار نا امن هستند و با کوچکترین پس لرزه ها احتمال ویرانی و وقوع فجایع دور از انتظار نیست .

ریزه نیوز بارها و بارها این مساله را هشدار داده است اما متاسفانه کو گوش شنوا ، چرا کا ما یاد گرفته ایم در انتظار حوادث بنشینیم و آنگاه که اتفاق ناگواری رخ داد ، برنامه ی نودی پخش شود و عادل خان فردوسی تسلیتی بگوید و آهی بکشد و تمام !

 

همراهان محترم ، تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است ، لطفافقط با ذکر منبع مطالب را منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .