آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

شکار پرنده ها آزاد است

شکار پرنده در روستای ریزه شکار پرنده در روستای ریزه عکاس : سجاد ابراهیمی نژاد

مهم نیست که برای تفریح و سرگرمی باشد و یا برای یک شام لذیذ اینجا شکار پرنده ها آزاد است .

 

به گزارش ریزه نیوز : با شروع فصل سرما و رندگی دسته جمعی کبک ها ، متاسفانه این روزها شاهد شکار این پرنده های زیبای کوهستان روستای ریزه هستیم و این شکار بصورت کاملا آزاد  انجام می شود .

اهالی روستا شب ها از ترفند نور استفاده می کنند و تنها در یک شب ، ده ها پرنده ی زیبا که زینت این کوهستان در تابستان ها هستند را شکار می کنند .

شکار کبک در روستا به یک سنت تبدیل شده است و بعضا حتی برخی از روستائیان با گوشت کبک سفره ی پذیرایی از مهمانان راه می اندازند .

در حالی که وزن هر کبک بالغ به یک کیلو هم نمی رسد ، متاسفانه در این ایام به قدری این پرنده ی زیبا در روستای ریزه شکار می شوند که یخچال ها پر از گوشت می شود .

البته همچنان عزیزان محیط زیست کاملا بی خیال این مسائل هستند .

 

همراهان محترم ، تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است ، لطفافقط با ذکر منبع مطالب را منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
محتوای بیشتر در این بخش: « خبر فوری / انفجار در روستای ریزه

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .