آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

افتتاح رادیو اینترنتی ریزه نیوز

رادیو ریزه نیوز رادیو ریزه نیوز طراح : محمد سلیمی

به اطلاع کلیه همراهان خود می رساند ، رادیو اینترنتی ریزه نیوز به صورت آزمایشی راه اندازی شده است و دوشنبه ها ساعت 21 برنامه ی زنده اجرا می کند . لذا از کلیه علاقه مندان جهت فعالیت در رادیو دعوت به عمل می آورد .

 

رادیو اینترنتی ریزه نیوز درنظر دارد هر هفته با بهترین برنامه ها از پخش موسیقی تا ترانه های محلی ، گفت و گوهای کرمانجی ، داستان های کرمانجی لحظه های شادی را برای تمام همراهان خود رقم بزند .

علاقه مندان می توانند فایل های صوتی خود را از طریق نرم افزار تلگرام  (از اینجا )برای ما ارسال کنند تا بهترین ها هر هفته در رادیو اجرا شوند .

دوستان کرمانج زبان از هرجای ایران می توانند فایل های خود را در قالب دکلمه های کرمانجی ، ترانه های کرمانجی ، داستان ها  لطیفه های کرمانجی برای ما ارسال کنند تا همه ی کرمانج ها زبان لذت ببرند  در کنار هم لحظات خوبی را رقم بزنیم .

هر هفته دوشنبه ها ساعت 21 شب ، رادیو اینترنتی ریزه نیوز  ، در این ساعت به صورت آنلاین در سایت ریزه نیوز صدای رادیو پخش خواهد شد .

منتظر انتقادات  و پیشنهادات شما هستیم .

 

همراهان محترم ، تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است ، لطفافقط با ذکر منبع مطالب را منتشر کنید .


این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .