آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

درخواست کمک فوری برای گاز رسانی به مدرسه ی روستا

گازرسانی به مدرسه ی ریزه گازرسانی به مدرسه ی ریزه عکاس : محمد سلیمی

متاسفانه به خاطر نبود بودجه گاز رسانی به مدرسه ی روستا انجام نشده است و تنها به خاطر  نبود چهارصد هزار تومان ، دانش آموزان در هوای سرد کلاس ها مشغول تحصیل هستند .

 

به گزارش ریزه نیوز : عملیات گازرسانی به مدرسه روستا در حال انجام و به مرحله پایانی رسیده است و متاسفانه جهت نصب کنتور گاز و هزینه های جانبی نیاز به مبلغی جهت تکمیل این پروژه است .

هرچند مدیر زحمت کش آموزشگاه اقدام به جمع آوری مبالغی از بین هم روستاییان نموده است اما به دلیل مشکلات مالی اهالی روستا متاسفانه این بودجه به صورت کامل تامین نشده است .

لذا از تمامی خیرین محترمی که   مایل به اهدا مبلغی پول جهت این کار خیر  به مدرسه ی روستا  هستند  خواهشمندیم جهت تسریع در عملیات اتمام این پرژه در کوتاهترین زمان  با توجه به سردی هوا  این مبلغ را به آموزشگاه اهدا نمایند.

همراهان و خیرین محترم می توانند جهت هماهنگی ها با مدیر ریزه نیوز در تماس باشند .

09213802648 محمد سلیمی : 24 ساعته در خدمت شما هستیم .

قبل از آنکه دیر شود و سرما به اتمام برسد به کودکان روستا کمک کنیم .

 

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 19 دی 1394 ساعت 19:15
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .