آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

مشترک مورد نظر در دسترس نیست

انتن موبایل انتن موبایل طراح : محمد سلیمی

متاسفانه در دنیایی که  روز به روز به مجازی شدنش نزدیک می شویم اما هنوز مردم روستای ریزه با عدم آنتن دهی موبابل دست و پنجه نرم می کنند .

 

به گزارش ریزه نیوز :  چندی پیش بود که نامه ای مبنی بر رسیدن آنتن های موبایل به ریزه منتشر کردیم اما گویا  تنها در حد یک شعار بوده است و همچنان هیچ یک از اپراتور های موبایل پیش قدم نشده اند .

البته قابل ذکر است که متاسفانه پیگیری ها هم بسیار ضعیف بوده  و چرا که روستای چند خانواری کلاته شامیر در دو سه کیلومتری ریزه آنتن ایرانسل را نصب کرده است ، اما متاسفانه هنوز خبری برای ریزه نیست .

به دلیل کوهستانی بودن این منطقه سیم کارت ها بدون  استفاده می شوند و چنانچه حادثه ای رخ دهد هیچ راه ارتباطی به بیرون از روستا وجود ندارد . 

خواهشمندیم  مسئولان پیگیری لازم را در این خصوص داشته باشند قبل از اینکه حادثه ی ناگواری رخ دهد .

 

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .