آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

تکمیل پروژه ی گاز رسانی مدرسه ی روستا

دانش اموزان روستایی دانش اموزان روستایی انتخاب تصویر : ریزه نیوز

پروژه ی گازرسانی به مدرسه ی روستای ریزه با همت خیرین روستایی به اتمام رسید .

 

به گزارش ریزه نیوز : در حالی که به دلیل کمبود بودجه به نظر می رسید امسال دانش آموزان در هوای سرد زمستان روستای ریزه و سرمای غیر قابل تحمل از نعمت گاز شهری بی بهره باشند ، اما خوشبختانه با همت خیرین عزیز روستایی ، منابع مالی تامین شد .

با همکاری خیرین روستای ریزه سر انجام شعله های آبی گاز در مدرسه ی روستای ریزه روشن شدند و بلاخره بخاری های خطر آفرین نفتی از سطح مدرسه جمع آوری شدند.

لازم به ذکر است بعد از اینکه این خبر توسط ریزه نیوز منتشر شد ، در کمترین زمان ممکن این هزینه توسط جمعی از خیرین محترم روستای ریزه تامین شد .

با تامین منابع مالی توسط خیرین و تلاش های شبانه روزی مدیر محترم مدرسه ی روستا و کمک تعدادی از اهالی محترم ریزه، پروژه ی گازرسانی به مدرسه تکمیل شد و دانش آموزان روستا از این به  بعد در کلاس های گرم ، مشغول به یاد گیری دروس ابتدایی که مهم ترین پایه ی تحصیلی است می شوند  .

 

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .