آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

نقشه ی روستای ریزه در گوگل ثبت شد

نقشه روستای ریزه نقشه روستای ریزه عکاس : محمد سلیمی

سرانجام با کمک ریزه نیوز ، نقشه ی روستای ریزه روی گوگل ثبت شد .

 

به گزارش ریزه نیوز : با همکاری ریزه نیوز نقشه ی روستای زیبای ریزه در گوگل مپ ثبت شده است و شما با ورود به گوگل مپ به زودی می توانید با قسمت های مختلف روستا آشنا شوید .

دوستان عزیز و اهالی محترم روستای ریزه نیز می توانند اطلاعات جامع روستا را روی نقشه ی گوگل ثبت کنند تا دوستانی که قصد سفر به روستای زیبا ریزه دارند با زیبایی های روستا بیشتر و راحت تر آشنا شوند .

همراهان محترم با حساب گوگل خود به اینجا مراجعه کنید و اطلاعات روستای ریزه را به راحتی از بخش اضافه کردن محله ی جدید به نقشه ی گوگل اضافه کنید .

کافی است در بخش سرچ گوگل مپ کلمه ی روستای ریزه را جست و جو کنید با توجه به ثبت و تایید شدن بخشی از اطلاعات ریزه به صورت خودکار به روستای ریزه وارد خواهید شد .

 

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .