آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

فاجعه در روستای ریزه

اهالی روستای ریزه اهالی روستای ریزه عکاس : محمد سلیمی

این تصویر کاملا تصادفی گرفته شده است .

 

به گزارش ریزه نیوز : شاید باور کردنی نباشد که در تصویر فوق که در تابستان گرفته شده است ، از بین این جمعیت روستایی ، تنها سه نفر در حال حاضر در روستا زندگی می کنند و بقیه ی نفرات حاضر در تصویر از روستا کوچ کرده اند .

به دلیل کمبود امکانات و نبود در آمد در روستای ریزه ، متاسفانه تمام جوانان روستا ی ریزه از این منطقه ی خوش آب و هوا کوچ کرده اند و تمام زیبایی ها و آرامش ده را به لقایش بخشیده اند .

اکثر جوانان روستا برای کار ارهی شهرهای بزرگ بویژه مشهد و سراسیبا کرج شده اند و در این شهرهای شلوغ به دنبال دو لقمه نان هستند ، در حالی که می شود با یک برنامه ریزی دقیق ، با ایجاد شغل و در آمد علاوه بر  کاهش مهاجرت به تولید و اقتصاد کشور کمک کرد .

اما افسوس که در بی خیالی آقایان ، دیگر کسی حاضر نیست در روستا ها زندگی کند .

همراهان محترم تمام مطالب ریزه نیوز تولیدی است لطفا فقط با ذکر منبع منتشر کنید .

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .