آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

حمایت مالی از سایت

حمایت مالی حمایت مالی


این سایت توسط هزینه ی شخصی نگهداری و اداره می شود و وابسته به هیچ سازمان و ارگانی نیست و توسط کاربران فعال بروز می شود .

 

با عنایت به گسترش روز افزون کاربران سایت و به تبع آن، افزایش هزینه های اداره و امتداد فعالیت سایت، بحث تامین مالی به یکی از دغدغه های مدیران ریزه نیوز تبدیل شده است. از این رو، فعالیتهای قابل توجهی انجام پذیرفته و اقدامات متعددی نیز در دست بررسی و پیاده سازی است. یکی از این منابع تامین مالی، حمایت شما همراهان همیشگی و هم چنین اهالی خوب روستای ریزه است ؛ درست مانند یک خانواده بزرگ که همه اعضا در آن برای رفع مشکلات و ترسیم آینده ای درخشان تر، تلاش می کنند.

 

لذا دوستانی که تمایل دارند تا در اداره سایت سهمی داشته و در راستای گسترش و رشد هرچه بیشتر سایت خودشان همکاری نمایند، می توانند با کمکهای مالی خود، هر چند کوچک، خود را یکی از گردانندگان سایت ریزه نیوز تلقی نموده و دست مدیران سایت را در امتداد خدمات و گسترش و توسعه فعالیتها، بفشارند.

 

شرایط حمایت مالی

 

حداقل مبلغ قابل پرداخت جهت مشارکت در حمایت مالی از سایت، 1000 تومان است. هرکس با توجه به توانمندی مالی، می تواند هر مقدار مورد نظر خود را برای حمایت مالی از سایت پرداخت نماید. هیچ گونه محدودیت دیگری از نظر سقف پرداخت، دفعات پرداخت و ... وجود ندارد.

 

امتیازات حامیان مالی سایت

 

با توجه به اینکه اقدام برای حمایت مالی از سایت، بیش از مبحث تامین هزینه ها، نشانگر حس مسئولیت و عمق علاقه شما به روستای ریزه و  سایت ریزه نیوز  است، شایسته نیست اگر تقدیری از این عزیزان به عمل نیاید. از این رو تصمیم گرفتیم تا به نشانه قدردانی، امتیازاتی را به کاربرانی که دست یاری به سوی ما دراز می کنند، تخصیص دهیم. از این رو، کلیه افرادی که در این طرح مشارکت نمایند، با هر میزان هزینه حمایتی، در قرعه کشی شرکت داده خواهند شد.

 

به ازای هر 100 پرداخت حمایت مالی، قرعه کشی بین 100 عزیزی که در این طرح شرکت کرده اند، انجام خواهد شد. و به برندگان این قرعه کشی هدایایی نیز به رسم یاد بود اهدا خواهد شد و هم چنین :

 

1.    عضویت در گروه حامیان مالی سایت

 

2.    اعلام مشخصات فردی شامل نام کامل، نام کاربری، مختصری از شرح عضویت، میزان حمایت مالی و غیره به همراه عکس کاربر در یک خبر اختصاصی در صفحه اول سایت و معرفی فرد به عنوان «حامی برگزیده سایت» به کلیه کاربران

 

3.    دریافت نشان کاربری حامی برگزیده سایت

 

این امکانات همچنان در دست بررسی است و ممکن است در آینده نزدیک، به منظور تکریم هرچه بیشتر حامیان مالی سایت، تغییرات اندکی در آن ایجاد گردد.

 

نکته 1 - شما میتوانید مبالغ خود را از 1000 تومان تا هرچقدر که تمایل دارید برای حمایت ارسال نمایید و نام شما در لیست حامیان مالی ریزه نیوز  درج خواهد شد.

 

نکته 2 - دوستانی که امکان واریز مبالغ از طریق اینترنت را ندارند کلمه ی ( حمایت ) را به شماره ی 30005033343636 ارسال کنند  تا شماره حساب ها برای آنها ارسال شود و لطفا پس از واریز وجه نام و مبلغ خود را برای ما ارسال کنید.

 

 به سه روش زیر می توانید کمک های خود را برای ما ارسال نمایید 

    آنلاین

  با کلیک روی عکس به صفحه ی پرداخت انلاین هدایت می شوید.

پرداخت انلاین

از طریق شماره حساب

کمک های خود را برای ریزه نیوز ارسال نمایید .

 شماره حساب -228893777 بانک کشاورزی -  به نام محمد سلیمی

از طریق کارت به کارت

  شماره کارت -6037701089715905 بانک کشاورزی- به نام محمد سلیمی

 شماره کارت -5892101073759108  بانک سپه  - به نام محمد سلیمی

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در جمعه, 11 اسفند 1396 ساعت 09:23
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .