آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

یک سرباز

  • چهارشنبه, 22 خرداد 1392 ساعت 08:41

 

سرباز زینت کشور و مایه ی غرور و افتخار ملت است .

 

ریزه نیوز : همراهان و هم رزمان محترم به مناسب ایام ماه صبر ، شهامت ، شجاعت و شهادت بر آن شدیم تا با راه اندازی صفحه ای به نام یک سرباز هر چند کوتاه و مختصر اما با هم خاطرات خوب و خوش دوران خدمت مقدس سربازی را ورق زنیم .

در این صفحه سعی بر آن داریم تا با یاد آوری روزهای شیرین آموزشی و سختی های دوران خدمت در کنار تمام شیرینی های این ایام مقدس در با هم باشیم .

 

همرزمان عزیز این صفحه برای همه ی سربازان ایران زمین است و می خواهیم در بر تمام مشکلات غلبه کنیم وآن  طور که باید استوار در برابر مشکلات زندگی قد علم کنیم ، همان گونه که در خدمت مقدس سربازی آموخته ایم هیچ گاه سرمان پایین نباشد .

 

هم چنین از همه ی همرزمان عزیزمان می خواهیم به کوری چشم دشمنان انقلاب برای همیشه حفاظت گفتار را عملا تمرین کنیم تا خاری باشیم در چشم بد خواهان این مرزو بوم .

 

در کنار آنچه گفتیم این صفحه کلیه ی اخبار نظام وظیفه را به روز منتشر خواهد کرد .

 

به امید موفقیت یک سرباز

 


 

 همرزمان عزیز از طریق ایمیل های ذیل می توانید خاطرات و تصاویر خود را برای ما ارسال نمایید تا با نام شما در صفحه ی یک سرباز منتشر شود.

 


 

پل های ارتباطی ما

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

09397316764

09213802648

تنها از این سه پل ارتباطی

در خدمت شما هستیم.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 10 دی 1393 ساعت 16:02
  • اندازه قلم
محتوای بیشتر در این بخش: وحشت ناک ترین نامه دنیا »

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .