آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

وحشت ناک ترین نامه دنیا


نامه ای که وحشت زده ام کرد

 

ریزه نیوز : نشسته بودم که زنگ درب خانه به صدا در آمد ، روزها بود که منتظر این زنگ بودم و در این مدت همیشه وحشت زده و دلهره ی عجیبی داشتم ، همین که در را باز کردم با دیدن پستچی خشکم زد ، با دستپاچکی سلام کردم و ناخداگاه چند قدم به عقب برگشتم ، انگار پستچی هم وحشت و ترسم را حس کرد ، به آرامی گفت : آقای سلیمی ؟ ...زیر لب گفتم بله ...اینجا را امضاء کنید ! چشم ، دستم می لرزید و رنگم پریده بود ! خداحافظی سردی با مامور پست کردم .

 

در حالی که عرق سردی بر بدنم نشسته بود ، بی رمق وسط حیاط قدم می زدم ، باور نمی کردم به این زودی جوابش رسیده باشد .ترس عجیبی داشتم و مدام می گفتم خدایا کمکم کن ، کمکم کن ، هر کاری کردم نتوانستم نامه را باز کنم ، پاکت را در جیبم گذاشتم و گفتم خدا درستش کن !

 

من که نمی دانستم چکار کنم ، برای آرام شدن تصمیم گرفتم سری به پارک بزنم و شاید در محیط سبز و آرام پارک جنگلی آرام می شدم .

 

به پارک که رسیدم انگار همه چیز زرد بود و درختان در وسط خردادماه انگار خزان زده بودند ، همه چیز غیر طبیعی بود ، خسته بودم ، دلم گرفته بود و بد جوری کلافه بودم ، روی نیمکتی که تازه رنگش زده بودند نشستم و نامه را جلوی چشمانم گرفتم و گفتم خدایا یعنی می شه ، خبرش خوش باشه ...

 

نامه را به آرامی باز کردم ...

 

خدایا اخه چرا ... چرا ؟....

 

وسط نامه نوشته شده بود ...

 

محمد سلیمی .....تاریخ اعزام 1/4/93  مرکز آموزشی 04 آقا امام رضا (ع) بیرجند .

 

نیروی بکار گیرنده ............نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی

 

 

 

و این آغاز دوران خدمت بود ...

 

همراهان محترم ریزه نیوز از این به بعد همه ی خاطرات این دوران را از روز اول با تمام جزئیات در صفحه ی یک سرباز منتشر خواهند شد.

 

اتفاق بعدی اولین روزی که موهایم را تراشیدم ...

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در دوشنبه, 08 دی 1393 ساعت 14:11
  • اندازه قلم

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .