آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

کتاب هایی برای تمام مسلمانان

کتاب زندگی نامه ی امامان کتاب زندگی نامه ی امامان طراح : محمد سلیمی

گنجینه ای طلایی از یازده کتاب با ارزش و خواندنی برای تمام مسلمانان جهان !

 

این روزها که دنیا با اسلام به جنگ برخواسته است و با برنامه ریزی گروهک های تروریستی به نام اسلام پرورش می دهد ، ما هرچه بیشتر باید برای اسلام ناب محمدی تبلیغ کنیم تا خدایی ناکرده اسیر فتنه های دشمنان و منافقان نشویم .

در کنار تمام مهربانی پیامبر خوبی ها که تمام عمرش را در رنج و سختی گذشت تا انسانیت را از نو بنا کند و تمام گرفتاری های شعب ابیطالب را به جان خرید لازم است که هر مسلمانی با زندگی و داستان پیامبر خوبی ها هرچه بیشتر آشنا شود و ما کتاب موبایل اندروید پیامبر اعظم را در این مجموعه ی نفیس قرار داده ایم .

وقتی میان تمام سپاهش تنها شد و یارانش دل به کیسه های زر معاویه دادند و او لقب تنها ترین سردار گرفت و انگاه که با توطئه ی معاویه توسط همسرش به شهادت رسید ، عده ای ناجوان مردانه در میان کوچه های شهر بر تابوتش تیر زدند و چقدر زیباست زندگی امام حسن مجتبی و ما در این مجموعه برای دل حضرت زهرا کتابی با فرمت موبایل  به عنوان امام حسن مجتبی قرار داده ایم .

و حسین ، مظلوم و شهید ، حسین خون خدا و من چگونه برای حسین مقدمه ای بنویسم .... در این مجموعه کتاب امام حسین را برای تمام فداکاریش گذاشته ایم .

اما بر زینب چه گذشت در کرببلا ، در میان کوچه های کوفه در شامات وقتی حرم خون خدا را میان کوچه ها سنگ می زدند ، کتاب زینب (س) چهارمین کتاب موبایلی  با ارزش این مجموعه ی نورانی است .

سجاد ، بیمار کرببلا ، اسیر  و در بند شده ی کرببلا ! کتاب موبایل  امام سجاد هم با تمام افتخار در این گنجینه قرار داده شده است .

عباس ، یل کرببلا ، مدافع حرم ، شهید دشت کرببلا ، عباس را بهتر بشناسیم در کتابی با فرمت موبایل که در این مجموعه قرار داده ایم ، سری به زندگی حضرت علمدار بزنیم .

امام محمد باقر ، شکافنده ی علوم ف امام موسی کاظم و امام مهربانی ها ، امام هشتم ، غریب خراسان !

 

در این بسته ی طلایی یازده کتاب با ارزش و خواندنی با قیمتی بسیار مناسب قرار داده ایم .  .

 

زندگی امامان معصوم
زندگی امامان معصوماز آنجایی که ریزه نیوز بدون پشتوانه مالی و با هزینه شخصی اداره می گردد و هیچ ارگانی ، سایت را ساپورت نمی کند لذا در جهت ارتقای سایت و خرید فضای(هاست) بیشتر و تمدید دامین به مدت 5 یا ده سال دیگر ، به ناچار برای فایل های فرهنگی سایت مبلغی صرفا جهت هزینه های سایت دریافت می شود .
توضیحات بیشتر
قیمت : 5000 تومان
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .