آموزش زناشویی

آموزش زناشویی

چرا باید مردمان روستایی تاوان اشتباهات آقایان را بپردازند !

  • دوشنبه, 10 تیر 1392 ساعت 18:38

ریزه نیوز : بعد سالیان سال سرانجام آقایان تصمیم به ساخت بیمارستانی در شهر محروم فاروج گرفتند و ساختند ( البته ساختند نه با مطالعه و تحقیق) زرتی شانس بد مردمان روستاهای بخش مرکزی بد در آمد و بیمارستان مستقیم در کنار  جاده پر رفت و آمد این روستاها ساخته شد ، درست در چند قدمی پیچی خطر ناک و بدون هیچ دیدی !

 

 

روز افتتاح فرارسید

وایی وایی گفتند و هرکسی توپ را به زمین دیگری انداخت ! چه می کردند ؟ بیمارستان را جابه جا می کردند ! جاده را جابه جا می کردند ! زیر گذر با چندین میلیون تومان دیگر می زدند ! نمی دانیم چه شد که هر بلایی بود بر سر راه مردمان بیچاره ی روستایی نازل شد !

چرا باید مردمان روستایی  تاوان اشتباهات آقایان را بپردازند !

جریان این بود که  مسافران بیچاره ی روستایی شب را از جاده ای صاف و هموار  به روستاها بازگشتند و سحرگاهان با تلی از بتن و آسفالت ، با تپه هایی به نام سرعت گیر، بهتر بگوییم برای گذشتن از اشتباهات مسئولین عزیز  باید از هفت خان رستم گذشت !

نمی دانیم یه سرعت گیر نه دو سرعت گیر نه چرا شش مانع !

 

ما ساکتیم !

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در دوشنبه, 11 شهریور 1392 ساعت 06:08
  • اندازه قلم
محتوای بیشتر در این بخش: یاد آوری یک وعده »

نوشتن دیدگاه


فیلم های ریزه نیوز

درباره ی ریزه نیوز

 

وَ الْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونخداوند را شاکریم که نفسی دوباره داد تا شاید  به خود برگردیم.  این سایت به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست . ما سعی می کنیم ، بهترین ها را نشر دهیم ، کلیپ های سیاسی و فرهنگی ، مطالب و یادداشت های اختصاصی ، تصاویر و طرح های زیبا و در کنار تمام این مطالب ، سعی بر آن داریم روستای ریزه که در کنار تمام زیبایی اش ناشناخته باقی مانده است و حتی اهالی روستا هم با تمام عظمت این روستای تاریخی را از یاد برده اند .